Закінчення 4-В  класу,та гра – квест «Випускники. Місію завершено»

Закінчення 4-В класу,та гра – квест «Випускники. Місію завершено»

Закінчення 4-го класу важливий етап у житті кожного школяра. Позаду роки навчання в початковій школі, попереду цікаві сходинки досягнення нових знань. Щоб стати справжніми випускниками, учні 4-В класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка разом з батьками та класним керівником Галиною Юско в ході гри – квесту «Випускники. Місію завершено», подолали локації «Цікаві запитання», «Математичний коктейль», «Музична», «Дослідницька», Таємна карусель», «Мистецька», «Мрія», «Вдячна»; розкрили скриню скарбів з винагородами та подарунками. Цей день став по- справжньому особливим та незабутнім для всіх присутніх.Переглянувши фільм «Як все починалось…», емоції переповнювали кожного. В.о. директора школи Катерина Мигович привітала випускників початкової школи, познайомила з майбутнім класним керівником. Побажала дітям радісного мирного літа, бажання впевнено крокувати назустріч новим успіхам.