Засідання методичного об'єднання

Засідання методичного об'єднання "Удосконалення методичної підготовки, фахової майстерності вихователів груп продовженого дня".

Днями в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів N2 ім. Т. Г. Шевченка відбулось засідання методичного об'єднання "Удосконалення методичної підготовки, фахової майстерності вихователів груп продовженого дня".

Під час засідання вихователі ГПД ділилися власним досвідом роботи, обговорили етапи режиму роботи на групі продовженого дня.

Голова методичного об’єднання Шозда В.В. ознайомила присутніх з методикою проведення тренувально-розвиваючих занять. Довела, що для того, щоб розвинути у дітей увагу, пам’ять,

мислення, комунікабельність, вихователь повинен добирати відповідні вправи, ігри, проводити спеціальні заняття. Розвивально-тренувальні вправи готують дітей до самостійної навчальної діяльності, сприяють виробленню навичок самоосвіти, самовиховання, а також усебічному розвитку особистості.

Вихователі Хайнас Ю.С. та Троян А.П. провели майстер-клас, спрямований на вдосконалення практичної майстерності колег. Також поділилися своїми «лайфхаками» під час проведення оздоровчих вправ, виховних заходів та гурткової роботи.

Підводячи підсумки, вихователі зробили висновки, що:

1). Оздоровчі вправи мають важливе значення у режимі роботи ГПД, адже, за їх

правильної організаціі підвищується працездатність учнів, рівень рухової активності, а також вони допомагають вихованцям зняти розумову напругу після уроків;

2). Головна функція виховної роботи в школі – сприяти реалізації мети виховання, змісту виховного процесу та оволодінню учнями певними знаннями, уміннями та навичками;

3). Гурткова робота розвиває пам'ять, мислення, допитливість; формує навички практичного застосування знань;

4). Підготовчі вправи є невід’ємною складовою під час самопідготовки та тренувально-розвиваючих вправ, адже, їхньою метою є актуалізація опорних знань учнів та ліквідація можливих прогалин.

undefined