Засідання шкільної літературної студії «Джерельце»

У понеділок, 4 березня 2024 року в кімнаті-музеї Т. Шевченка Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Т. Г. Шевченка відбулося чергове засідання шкільної літературної студії «Джерельце». Воно було приурочене 210 річниці з дня народження Великого Кобзаря. Керівник студії Алла Лендєл презентувала ювілейний десятий номер альманаху «Незламна Україна». Це унікальне видання вмістило в собі написані протягом 2022-2024 років твори юних поетів та прозаїків, присвячені Пророку України та нашим героям-захисникам, котрі ціною власного життя виборюють волю, право на життя кожного у цій Вітчизняній війні українського народу з лютими ворогами-рашистами. Дитячі поезії та прозові твори - то слова вдячності, любові нашим Ангелам-охоронцям. Пам’ятаймо про кожного з них!