«Здай макулатуру – збережи ліс»

В ході тижня «Знай! Люби! Бережи!», лідерами учнівського самоврядування була проведена традиційна екологічна акція «Здай макулатуру – збережи ліс». Мета акції: привернути увагу дітей, їх батьків до проблеми дбайливого ставлення до такого багатства - як ліс, який є важливим природним ресурсом в господарській діяльності людини, але ще більш важливим ресурсом в збереженні екології навколишнього середовища - це «легені нашої планети». Всього було зібрано 1805 кг вторинної сировини, 42 кг  пластикових кришечок та 14 кг  пляшок. Виручені кошти, традиційно учні спрямують на благодійність.

Проведена акція започаткувала формування екологічної культури у наших вихованців, і віримо, що нове покоління виросте більш екологічно грамотним, і роздільний збір сміття буде для нього нормою повсякденного життя.