Zero Waste School

У повсякденному житті ми постійно використовуємо хімічні джерела струму . Такими джерелами є батарейки й акумулятори, що міцно закріпилися в нашому житті. Але як слід поводитися з відпрацьованими батарейками й акумуляторами знають не всі.Справа в тому, що кожна батарейка забруднює близько 16 квадратних метрів землі або 400 літрів води важкими металами.!Тому з метою збереження екології нашої планети в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім.Т.Г.Шевченка відсортовують відпрацьовані батарейки. Днями лідери учнівського самоврядування вже не перший раз здали більше як 35 кілограм (близько 1500 батарейок) до центру збору « Батарейки здавайтеся!», що знаходиться в ТЦ Епіцентр.В результаті врятовано від забруднення землі близько 2500 кв.м.землі та 600 000 л води. І ці цифри мотивують всіх нас продовжувати здавати батарейки на переробку, щоб надалі берегти наше довкілля!