«Зміцнити здоров’я людини в дитинстві, не допустити, щоб дитина вступала в юність кволою і млявою – це означає дати їй усю повноту життєвих радощів»

В.Сухомлинський

Щоб виховати у свідомості школярів систему до занять фізичними вправами та стійкого інтересу до олімпійського руху - провідника миру, духовності, єдності, на початку вересня в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів N2 ім. Т. Г. Шевченка традиційно проводяться Малі олімпійські ігри.

11 вересня змагалися команди четвертих класів «Переможці», «Юні олімпійці», «Чемпіони».

У ході ігор («Пінгвіни», «Ведення м’яча», «Ракетка з м’ячиками», «Дружні пари») діти продемонстрували високий рівень наполегливості, кмітливості, згуртованості, уміння працювати в команді, бажання діяти дружно та спритно. Хороший настрій, активний відпочинок, море задоволення супроводжували учасників, адже одна із «заповідей» світового олімпійського руху наголошує – що головне не перемога, а участь, адже кожна дитина все одно мріє стати чемпіоном.