«Знай і люби свій край»

Днями в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2 ім.Т.Г.Шевченка  проходила виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» .

Мета конкурсу : підтримка талановитих дітей, розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, залучення їх до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, пробудження в неї поваги до національної культурної спадщини.

На конкурс було подано поробки різних вікових категорій та різних видів технік. Роботи учнів вражали своєю неповторністю, високим рівнем виконавської майстерності, оригінальністю, глибоким змістом та тематичною спрямованістю.